Pożegnanie klasy VIII i zakończenie roku szkolnego 2025/2026
28 czerwca 202627 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2025/2026, podczas której podsumowano mijający rok nauki oraz wręczono uczniom świadectwa i nagrody za osiągnięcia. Szczególnym momentem było pożegnanie uczniów klasy VIII, którzy zakończyli naukę w naszej szkole i rozpoczynają nowy etap edukacji. Życzymy im powodzenia, wielu sukcesów oraz spełnienia marzeń. Wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły dziękujemy za wspólnie spędzony rok. Życzymy bezpiecznych, radosnych i pełnych odpoczynku wakacji.
Do zobaczenia we wrześniu!


























